Mersin'e Doğru - Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü

Mersine Doğru - Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Web Tabanlı İçerik Geliştirme Kursu (I. Kademe) Kursuna katılmak üzere Mersin'e gidiyorum nasip olursa...

Sonunda şehir dışında bir seminere kabul edilmenin mutluluğunu tadabildim, umarım sıcaklığı ve nemi ile beni korkutan bu şehirde güzel iki hafta geçiririz.  

24.05.2010 - 04.06.2010 tarihleri arasında "Web Tabanlı İçerik Geliştirme Kursu (I. Kademe)" adlı eğitime katılmak üzere Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nün konuğu olacağız. Rivayete göre Adobe CS4 programlarının Türkçe versiyonları bizlere tanıtılacak ve bizlerden de "Öğrenme Nesneleri" talep edilecek. Kursa Matematik öğretmenleri ve Bilişim Teknolojileri öğretmenleri kabul edildi. Bu da demek oluyor ki Matematik öğrenmede kullanılacak nesneler geliştireceğiz.

İki hafta boyunca sabahtan akşama kadar devam edecek programda sıkı çalışmamız gerektiği ve programların oldukça faydalı geçtiği tecrübeli arkadaşlarımız tarafından bizlere söyleniyor. Umarım fazla sıkılmadan ama güzel şeyler ortaya çıkaran faydalı bir program olur.

Devamı için yaklaşık 5 ay sonra Yalova'da bulunacağımız ön görülüyor şu anda...

Haydi hayırlısı diyelim...

Bu yazı en son 19 Mayıs 2010 tarihinde düzenlenmiştir ve güncelliğini yitirmiş olabilir.

blog comments powered by Disqus

© Mustafa Navruz 2011 0.0114 sn.

^ Başa Dön