Gmail Yenilendi

Gmail Yenilendi

Gmail Yenilendi Bu yazıyı okuyanlar hemen bu haberin eski olduğunu düşünebilirler. Ama an itibariyle yeni değişikliklerin yapıldığını söyleyeyim önce. Aslında bazı özellikler İngilizce dil seçeneğini kullananlar için önceden yapılmakta ama diğer dillere biraz geç eklenmekte. Yeni özellikler arasında en göze çarpan özellik maillerin yönetimini kolaylaştıran etiketlerin reklendirilebilmesi oldu.

etiket

Bu seçenek aktif olduğunda soldaki etiket bölümünde bir açılır menü oluşuyor ve bu menüden etiketlerinizi reklendirebiliyorsunuz.

etiket

Bir diğer yenilik ise Kişiler bölümünün daha kullanışlı bir hale getirilmesi. Eskisinin aksine tek sayfada kişilerinizi düzenleyebiliyorsunuz.

etiket

Gmaile giriş yapılırken bizi karşılayan klasik yükleniyor yazısının yerini alan ve göze daha hoş görünen yüklenme bilgiside değişti. Ayrıca giriş sayfasının altına eklenen html görünümü linki eklenmiş durumda.

etiket

Yeni iyileştirmeler ve grup sohbet özelliği ile sohbet bölümüde yenilendi. Google’ın birazda gtalk üzerinde iyileştirmeler yapmasını bekliyoruz.

Bu yazı en son 03 Aralık 2011 tarihinde düzenlenmiştir ve güncelliğini yitirmiş olabilir.

blog comments powered by Disqus

© Mustafa Navruz 2011 0.0114 sn.

^ Başa Dön